Series
Ratings
34
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0