Movies
Ratings
121
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0