Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0