Movies
Ratings
167
Black SwanRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0