Movies
Ratings
42
Five Feet ApartRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Honokaa BoyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Loser's AdventureRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0