Series
Ratings
479
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Protect Your LuckRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0