Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 4.0