Movies
Ratings
57
The Great GatsbyRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0