Series
Ratings
49
RevenantRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0