Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Goosebumps 2: Haunted HalloweenRated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0