Series
Ratings
266
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.5