Titles you rated
Batman: The Animated SeriesRated ★ 5.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 5.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 5.0
Brave DetectivesRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 2.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.0
Super BandRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0