Series
Ratings
112
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5