Titles you rated
ERRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0- 베드로의 장렬Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Private Detective MikeRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
- Dangerous DetectiveRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
료마전Rated ★ 3.0- Aura Battler DunbineRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- Death NoteRated ★ 4.0