Titles you rated
- School Meals TimeRated ★ 4.0
- School Meals Time Season 2Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5