Movies
Ratings
419
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
Mr. Dough and the Egg PrincessRated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.5
Night on the Galactic RailroadRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0- AliensRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
WhistleblowerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 1.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Odd ThomasRated ★ 2.5