Movies
Ratings
313
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
The AmateurRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
StrongerRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0