Titles you rated
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0- ブレイキング・バッド シーズン6Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
JinRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 3.5- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Basically NiceRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 2.5- 14 Year Old MotherRated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5