Series
Ratings
16- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0- HERORated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
GOLDRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5