Movies
Ratings
1421
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Tokyo TowerRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 1.0
13 Going on 30Rated ★ 1.0
The Nutty ProfessorRated ★ 2.0
A Bold FamilyRated ★ 1.0
La Femme NikitaRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Sliding DoorsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 1.0
A Growing BusinessRated ★ 1.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 1.0
White NightRated ★ 2.0