Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
CompulsionRated ★ 4.0- Softball BoysRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0