Titles you rated
Initial DRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
GoldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Project GutenbergRated ★ 4.5