Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0