Titles you rated
A-X-LRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.5
HomunculusRated ★ 1.5
The Green InfernoRated ★ 3.0
Nobody Sleeps in the Woods TonightRated ★ 3.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 2.5
The YinYang MasterRated ★ 3.5
Animal WorldRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.5- The Last RideRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 2.5
The NightshifterRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5