Movies
Ratings
148
300Rated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5