Titles you rated
Golden TimeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0