Series
Ratings
245
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5