Titles you rated
The Happy LifeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
One ChanceRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.5