Series
Ratings
111
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0