Movies
Ratings
743
FrankensteinRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.5
BrickRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0