Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5