Titles you rated
Pop Team EpicRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0