Series
Ratings
23
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0