Titles you rated
 The World of LoveRated ★ 5.0 The World of LoveRated ★ 5.0
 FrankensteinRated ★ 4.5 FrankensteinRated ★ 4.5
 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 WeaponsRated ★ 3.5 WeaponsRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
 PossessionRated ★ 3.0 PossessionRated ★ 3.0
 Linda Linda LindaRated ★ 3.5 Linda Linda LindaRated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
 The Wedding BanquetRated ★ 3.0 The Wedding BanquetRated ★ 3.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 The Shadow's EdgeRated ★ 4.0 The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.0
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
 The GodfatherRated ★ 3.5 The GodfatherRated ★ 3.5
 Yadang: The SnitchRated ★ 2.5 Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
 Perfect BlueRated ★ 3.5 Perfect BlueRated ★ 3.5
 The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0 The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0