Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
The Night of the UndeadRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Golden HolidayRated ★ 2.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5