Movies
Ratings
90
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0