Series
Ratings
55
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0