Movies
Ratings
13
DownfallRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5