Movies
Ratings
17
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0