Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0