Series
Ratings
13
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0