Movies
Ratings
136
WickedRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ChefRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Color Out of SpaceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0