Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
UpRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0