Titles you rated
PunchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
Marui VideoRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.5- DeliveryRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Kisaragi StationRated ★ 1.0
MatchingRated ★ 2.5
Possession: KerasukanRated ★ 2.0
InderaRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5