Movies
Ratings
723
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5