Movies
Ratings
102
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Fall from GraceRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
BlindRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.5
In Her ShoesRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0- VacationRated ★ 1.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 4.0