Series
Ratings
80
UncleRated ★ 4.5
One the WomanRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 0.5
NU'EST RoadRated ★ 4.0
NCT WORLD 2.0Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Loving YouRated ★ 2.5
- Wonderful LifeRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.0