Movies
Ratings
90
Step Up 3DRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0