Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.5
Girls TripRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5