Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0